Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Flört Grubu

No Rating

Flört Grubu menajerlik iletişim telefonu 05412323051

Flört Grubu Biyografi.

Ozan Kotra
Flört Menajer Telefonu, 2 Ocak 1975 Tarihinde İstanbullu bir ailenin ilk çocuğu olarak doğan ve tam adı Fethi Ozan Kotra olan sanatçı, küçük yaşlardan itibaren sanatla ilgilenmeye başladı. 
Flört Menajeri Kim?, Çocukluğundaki ilgi alanlarından biri olan “dublaj” sonraki yıllarında yarı hobi niteliği kazandı ve sayısız yabancı film, dizi ve çizgi filmde seslendirme ve dublaj yönetmenliği yaptı.
Ata Akdağ

Flört 3 Mayıs 1975’de Çorlu’da doğdu. 12 yaşında dinlediği toplama bir The Beatles albümü, müziğe ilgi duymasında büyük rol oynadı. 1989 yılında Ozan Kotra ile tanıştı ve 1991’de beraber kurdukları Bekarlar ile müzik kariyerine başladı.

Flört grubunun menajerine nasıl ulaşırım?,

Flört Grubu YTÜ, Bahçe şehir Üniversitesi ve İstanbul Tıp Fakültesi’nde konuyla ilgili seminerler verdi. Türkiye’de yürüttüğü çalışmaların öyküsü ve sonuçları Canadian Hearing Report dergisinde yayınlandı.

Flört Grubu Menajerlik Telefonu 05412323051.

Çağatay Kehribar

Grup Flört 2 Temmuz 1975 yılında Bartın’da doğdu. 1987 yılında İstanbul’a geldi. 1993 yılında İzmit’e üniversite okumak için gitti ve orada gitar çalmaya başladı.

Grup Flört Menajeri Telefonu 05412323051.

Hakan Çağlar (Timsah)

11 Kasım 1972’de Erzurum’da doğdu. 1980 yılında ailesi ile birlikte İstanbul’a geldi. 1990 yılında Turgay Günaydın’ın teşviki ile davul çalmaya başladı. 

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Web Siteler.

Flört Grubu Konser Fiyatları,

Flört Grubu menajer,

Flört Grubu menajeri,

Flört Grubu menajeri kim,

    İnsagram Link

    Ünlü Flört Grubu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Flört Grubu İletişimi, flört grubu konser, Flört Grubu Konser Fiyatı, Flört Grubu Konser Fiyatları, Flört grubu konser ücreti fiyatı, Flört grubu menajer, Flört Grubu Menajer Telefonu, Flört grubu menajeri, Flört grubu menajeri İletişim, Flört grubu menajeri kim, Flört Grubu Menajeri Telefonu, Flört Grubu Menajerine Nasıl Ulaşırım, Flört Grubu Menajerinin Telefonu, Flört grubu menajerlik, Flört grubu menajerlik iletişim, Flört Grubu Menajerlik Telefonu, Flört grubu resmi menajeri iletişim, Flört Grubu Resmi Menajeri Telefonu, Flört grubu resmi menajerlik iletişim, Flört Grubu Resmi Menajerlik Telefonu, Flört Grubu Resmi Web Sitesi, Flört grubu tek yetkili menajeri iletişim, Flört Grubu Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Flört Grubu Telefonu Menajeri Kim, Flört grubu yetkili menajeri, Flört grubu yetkili menajerlik, Flört Grubu Yılbaşı Fiyatı, Flört Grubu Yılbaşı Sahne Fiyatı, Grup Flört Belediye Festival Ücreti, Grup Flört Belediye Konser Fiyatı, Grup Flört Booking Menajerlik Şirketi, Grup Flört Canlı Performans Konser Fiyatı, Grup Flört Festival Konser Fiyatı, Grup Flört Konser Fiyatı Ne Kadar, Grup Flört Konser Kaşesi, Grup Flört Konser Ücreti, Grup Flört Mail Adresi, Grup Flört Menajer İletişim, Grup Flört Menajeri Kim, Grup Flört Menajerinin Telefon Numarası, Grup Flört Menajerlik Bilgileri, Grup Flört Menajerlik Firması, Grup Flört Menajerlik Şirketi, Grup Flört Menajerlik Ulaşım, Grup Flört Menejer İletişim, Grup Flört Menejer Telefonu, Grup Flört Organizasyonu, Grup Flört Resmi Menajeri, Grup Flört Sahne Fiyatı, Grup Flört Sahne Konser Fiyatı, Grup Flört Yetkili Menajeri İletişim, Grup Flört Yetkili Menajerlik İletişim, Grup Flört Yılbaşı Konser Fiyatı,

    Etiketler