Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Seda Sayan

Seda SAYAN menajeri telefonu 05412323051

Seda SAYAN Biyografisi.

Seda Sayan 1961 yılının Aralık ayının 8′ de dünyaya gelmiştir. Seda Sayan gerçek adı Aysel Gürsaçer’ dir. Seda Sayan müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlamıştır.

Seda Sayan sanatçının menajer telefonu 05412323051, diğer detayları iletişim bölümünde yazmaktadır.

Seda Sayan ilk albümünü 1980 yılında yapmış ve albümün ardında Seda Sayan bir anda gündeme oturmuş her yerde dinlenen ünlü bir sanatçı olmuştur. Seda Sayan sanatçının menajer telefonu 02123432355′ dir..

Seda Sayan konserlerin aranan yüzü olmakla birlikte dobra bir kimliğe sahipti. Seda Sayan müzik hayatının yanında tv sektörüne hızlı bir giriş yapmış onlarca sinema filmi çekmiştir.

Seda Sayan yaptığı albümlerinde bir yenisini ekleyerek hemen her yıl bir albümünü sevenleri ile buluşturmuştur.

Seda Sayan resmi menajerlik telefonu 05412323051′ dir..

Seda Sayan yoğun talepler ve teklifler üzerine bir tv kanalında program yapmaya başlar ve yaptığı tv programı izlenme rekorları kırmaya başlamıştır. Seda Sayan sevenleri ve sanat camiasında kadırgalı olarak da anılmaktadır.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Seda Sayan İletişimi,

Seda Sayan Menajerlik Telefonu,

Seda Sayan Menajeri,

Seda Sayan Yetkili Menajerlik,

Seda Sayan İletişim,

Seda Sayan Menajeri İletişim,

Seda Sayan Menajer Telefonu,

Seda Sayan Resmi Menajeri Telefonu,

Ünlü Sanatçı Seda Sayan ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Sanatçı Seda Sayan Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Seda Sayan Yetkili Menajerlik İletişim, Seda Sayan Belediye Festival Ücreti, Seda Sayan Belediye Konser Fiyatı, Seda Sayan Booking Menajerlik Şirketi, Seda Sayan Canlı Performans Konser Fiyatı, Seda Sayan Düğün Fiyatı, Seda Sayan Festival Konser Fiyatı, Seda Sayan iletişim adresi, Seda Sayan iletişim ile ilgili aramalar, Seda Sayan iletişim numarası, Seda Sayan İletişimi, Seda Sayan Konser Fiyatı Ne Kadar, Seda Sayan Konser Fiyatları, Seda Sayan Konser Kaşesi, Seda Sayan Konser Ücreti Fiyatı, Seda Sayan Mail Adresi, Seda Sayan Menajer, Seda Sayan Menajer İletişim, Seda Sayan Menajer Telefonu, Seda Sayan Menajeri, Seda Sayan Menajeri İletişim, Seda Sayan Menajeri Kim, Seda Sayan Menajeri Telefonu, Seda Sayan Menajerine Nasıl Ulaşırım, Seda Sayan Menajerinin Telefon Numarası, Seda Sayan Menajerinin Telefonu, Seda Sayan Menajerlik, Seda Sayan Menajerlik Bilgileri, Seda Sayan Menajerlik Firması, Seda Sayan Menajerlik İletişim, Seda Sayan Menajerlik Şirketi, Seda Sayan Menajerlik Telefonu, Seda Sayan Menajerlik Ulaşım, Seda Sayan Menejer İletişim, Seda Sayan Menejer Telefonu, Seda Sayan Resmi Menajeri Telefonu, Seda Sayan Resmi Menajerlik Telefonu, Seda Sayan Resmi Web Sitesi, Seda Sayan Sahne Konser Fiyatı, Seda Sayan Sahne Menajeri, Seda Sayan Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Seda Sayan Telefonu Menajeri Kim, Seda Sayan Yetkili Menajeri, Seda Sayan Yetkili Menajerlik, Seda Sayan Yılbaşı Fiyatı, Seda Sayan Yılbaşı Konser Fiyatı, Seda Sayan Yılbaşı Sahne Fiyatı,

    İnsagram Link