Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ufuk Yıldırım

No Rating

Ufuk Yıldırım Biyografi.

Ufuk Yıldırım Usta sanatçı Ufuk Yıldırım ilk müzik kariyerine Grup Vitamin üyesi olarak adım atmıştır.
Daha sonra Ercan Saatçi ile beraber Ufuk-Ercan ikilisini oluşturmuşlardır.

Ufuk Yıldırım Menajer Telefonu, 1994 yılında Çabuk Gel Annem ve 1996 yılında Ufuk Yıldırım 96 albümleri ile tek başına müzik kariyerini sürdürmüştür.

Ufuk Yıldırım Menajeri Kim, Söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile tanınan Ufuk Yıldırım enstrüman olarak klavye çalmaktadır. 
Ufuk Yıldırım Menajerlik Telefonu, Barış Manço ve bir çok sanatçının orkestrasında görev almıştır. İlk eşi olan Burcu Güden hanımdan ayrılmıştır.

Ufuk Yıldırım Konser Fiyatı, Daha sonra 2003 yılında haber sunuculuğu yapan Sonay Dikkaya ile evlenmiş ve bu evliliğinden 2006 yılında bir evladı olmuştur. 

Ufuk Yıldırım sanatçının menajeri telefonu, Bu evliliğinde 2009 yılında sonlanmış ve 2012 yılında Pelin Elitez ile evlenmiştir. 1970 yılında Almanya’da dünyaya gelen Ufuk Yıldırım aslen Trabzon’ludur.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

 • info@enseyajans.com 

 • enseyajans@gmail.com

 • ajansensey@gmail.com

Web Siteler.

Ufuk Yıldırım İletişimi,

Ufuk Yıldırım Menajeri,

Ufuk Yıldırım İletişim,

Ufuk Yıldırım Menajer Telefonu,

  İnsagram Link

  Ünlü Sanatçı Ufuk Yıldırım ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

  Ufuk Yıldırım İletişimi, Ufuk Yıldırım Menajer, Ufuk Yıldırım Menajeri, Ufuk Yıldırım Menajerlik, Ufuk Yıldırım İletişim, Ufuk Yıldırım Resmi Web Sitesi, Ufuk Yıldırım Menajer Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajeri Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajerlik Telefonu, Ufuk Yıldırım Yetkili Menajeri, Ufuk Yıldırım Yetkili Menajerlik, Ufuk Yıldırım Menajeri Kim, Ufuk Yıldırım Menajeri İletişim, Ufuk Yıldırım Menajerlik İletişim, Ufuk Yıldırım Resmi Menajeri Telefonu, Ufuk Yıldırım Resmi Menajerlik Telefonu, Ufuk Yıldırım Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ufuk Yıldırım Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ufuk Yıldırım Telefonu Menajeri Kim, Ufuk Yıldırım Menajerinin Telefonu, Ufuk Yıldırım Konser Fiyatları, Ufuk Yıldırım Konser Ücreti Fiyatı, Ufuk Yıldırım Konser Fiyatı, Ufuk Yıldırım Düğün Fiyatı, Ufuk Yıldırım Festival Fiyatı, Ufuk Yıldırım Yılbaşı Fiyatı, Ufuk Yıldırım Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ufuk Yıldırım Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ufuk Yıldırım Yetkili Menajerlik İletişim,

  Etiketler