Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Soner Sarıkabadayı

No Rating

Soner SARIKABADAYI konser festival sanatçı fiyat listesi iletişimi 05412323050

Soner SARIKABADAYI Biyografisi.

Soner Sarıkabadayı 1978 yılının Aralık ayının 8′ de Kahramanmaraş’ ta dünyaya gelmiştir. Soner Sarıkabadayı İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini de Mersin’de tamamlamıştır. Boyunun 1.85 olması nedeniyle lise yıllarında basketbola merak saran Sarıkabadayı  müziğe o yıllarda ilgi duymuştur. Soner Sarıkabadayı sanatçı güncel konser fiyatları sanatçı konser fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Soner Sarıkabadayı Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nü kazanınca İstanbul’ a taşındı. Müzik sevgilisi ağır basınca aynı okulun klasik gitar bölümüne üniversite sınavına giren Soner Sarıkabadayı Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar Bölümü’nü kazandı ve 2008 yılında okulunu bitirmiştir. Soner Sarıkabadayı menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Soner Sarıkabadayı Menajer Telefonu, Daha sonra Sibel Can, Demet Akalın, Murat Boz ve Alişan gibi isimlere bestelediği şarkılarını verdi. Murat Dalkılıç‘ a verdiği “Kasaba” ve Sertab Erener‘ in söylediği “Bu Böyle”, “Açık Adres”, “Koparılan Çiçekler”le şarkıları dillere dolandı. Soner Sarıkabadayı Konser Fiyatı, İlk albümü “Kara”yı 2001 yılında çıkardı. Soner Sarıkabadayı sanatçı telefonu numarası 05412323050′ dir.

Soner Sarıkabadayı İletişimi, Soner Sarıkabadayı Menajer, Soner Sarıkabadayı Menajeri, Soner Sarıkabadayı Menajerlik, Soner Sarıkabadayı İletişim, Soner Sarıkabadayı Resmi Web Sitesi, Soner Sarıkabadayı Menajer Telefonu, Soner Sarıkabadayı Menajeri Telefonu, Soner Sarıkabadayı Menajerlik Telefonu, Soner Sarıkabadayı Yetkili Menajeri, Soner Sarıkabadayı Yetkili Menajerlik, Soner Sarıkabadayı Menajeri Kim, Soner Sarıkabadayı Menajeri İletişim,

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Etiketler