Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Sinan Özen

No Rating

Sinan Özen Konser Düğün Sahne Fiyatı Etkinlik Menajer Telefonu İletişim 05412323050-05415727448-02123432355

Sinan Özen Kimdir.

Rize, Çayeli’de dünyaya geldi.

Babasının işi dolasıyla çocukluğunun bir kısmı İzmit’de geçti. Ailesiyle birlikte İstanbul ’a yerleşen Sinan Özen, ilk ve ortaokulu burada bitirdi.

Sinan Özen Menajeri Kim, Ardından lise eğitimi için Rize Endüstri Meslek Lisesi Torna Tasviye bölümüne devam etti.

Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a dönerek mesleği ile ilgili iş girişimlerinde bulundu.

Ancak lise döneminden başlayan müzik sevgisi onu başka yönlere kaydırdı. 1981 yılında bir gazetenin açmış olduğu ses yarışmasına katıldı. 

Sinan Özen Menajer Telefonu, Ancak yarışmayı kazanmasına rağmen istediği fırsatlar önüne gelmedi. Daha sonra bir arkadaşı vasıtasıyla tanışmış olduğu Süheyla Altmışdört‘ ten nota ve solfej dersleri almaya başladı.

Ardından Udi İrfan Özbakır‘ dan ud ve nota dersleri aldı. Hocalarının desteği ile 1982 yılında İstanbul Devlet Konservatuvarı’na girdi.

Sinan Özen Konser Düğün Fiyatı, Profesyonel müzik yaşamına 1989 yılında “Rüyalarım Olmasa” adlı albümle girdi. Okey Plakçılık ile anlaşan büm çıkardı. Bu albümlerde onu üne kavuşturacak “Öpsene Beni”, “Ölürüm Yoluna”, “Sigaramın Dumanı Sen” ve “Evlere Şenlik” gibi parçalarla kısa zamanda müzik dünyasında kendine yer edindi.

Sinan Özen Telefonu Menajeri Kim, 1998 yılında Akbak Plakçılık’ a geçtikten sonra burada “Tek Başına”, “Serseri Gönlüm”, “Gitsem Uzaklara” ve “Islak Islak” albümlerini çıkarttı. Sanatçının en son 2007 yılında Sinan Plakçılık’ tan “Ödün Vermem” adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Sinan Özen Klipleri

Sinan Özen Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Sinan Özen ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler