Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Nazan Şoray

No Rating

Nazan Şoray Biyografi.

Nazan Şoray 1954 senesinde devlet demir yollarında memur olan Çerkez kökenli Halit Şoray ve ev hanımı Meliha Şoray’ın kızı olarak İstanbul’da dünyaya geldi. 

Nazan Şoray Menajer Telefon Numarası, Türkan Şoray ablasıdır. Nazan Şoray’ ın babası bir süre sonra işini bırakıp polis memuru oldu, annesi ise bir lastik fabrikasında çalışmaya başladı. 

Nazan Şoray Menajeri Kim, Zorlu yaşam koşulları sebebiyle çok sıkıntılar çektiler. Nazan Şoray dünyaya geldikten sonra anne babası arasındaki geçimsizlik üst noktalara ulaşmıştı ve Nazan Şoray 5 yaşındayken çift boşanma kararı aldı. 

Nazan Şoray Konser Sahne Fiyatı, Menajeri Kim, Telefon Numarasına Nasıl Ulaşırım, Ablası Türkan Şoray ile birlikte annesinde kalan Nazan Şoray boşanma sonrası Karagümrük’teki Sarmaşık Sokak’a taşındılar. 

Nazan Şoray‘ ın menajerine nasıl ulaşırım, Annesi tekstil fabrikasında çalıştığı için ve Nazan Şoray küçük olduğu için gündüzleri Edirnekapı’ daki kimsesizler yurdunda kaldı. Annesi daha sonraları ikinci bir evlilik yaptı.

Nazan Şoray İletişimi, Nazan Şoray Menajer, Nazan Şoray Menajeri, Nazan Şoray Menajerlik, Nazan Şoray İletişim, Nazan Şoray Resmi Web Sitesi, Nazan Şoray Menajer Telefonu, Nazan Şoray Menajeri Telefonu, Nazan Şoray Menajerlik Telefonu, Nazan Şoray Yetkili Menajeri, Nazan Şoray Yetkili Menajerlik, Nazan Şoray Menajeri Kim, Nazan Şoray Menajeri İletişim, Nazan Şoray Menajerlik İletişim, Nazan Şoray Resmi Menajeri Telefonu, Nazan Şoray Resmi Menajerlik Telefonu, Nazan Şoray Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Nazan Şoray Menajerine Nasıl Ulaşırım, Nazan Şoray Telefonu Menajeri Kim, Nazan Şoray Menajerinin Telefonu, Nazan Şoray Konser Fiyatları,

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

 • info@enseyajans.com 

 • enseyajans@gmail.com

 • ajansensey@gmail.com

Nazan Şoray Resmi Menajeri Telefonu,

Nazan Şoray Tek Yetkili Menajeri Telefonu,

Nazan Şoray Telefonu Menajeri Kim,

Nazan Şoray Konser Fiyatları,

  İnsagram Link

  Ünlü Sanatçı Nazan Şoray ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

  Nazan Şoray İletişimi, Nazan Şoray Menajer, Nazan Şoray Menajeri, Nazan Şoray Menajerlik, Nazan Şoray İletişim, Nazan Şoray Resmi Web Sitesi, Nazan Şoray Menajer Telefonu, Nazan Şoray Menajeri Telefonu, Nazan Şoray Menajerlik Telefonu, Nazan Şoray Yetkili Menajeri, Nazan Şoray Yetkili Menajerlik, Nazan Şoray Menajeri Kim, Nazan Şoray Menajeri İletişim, Nazan Şoray Menajerlik İletişim, Nazan Şoray Resmi Menajeri Telefonu, Nazan Şoray Resmi Menajerlik Telefonu, Nazan Şoray Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Nazan Şoray Menajerine Nasıl Ulaşırım, Nazan Şoray Telefonu Menajeri Kim, Nazan Şoray Menajerinin Telefonu, Nazan Şoray Konser Fiyatları,

  Etiketler