Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Linet

No Rating

Linet resmi yetkili menajerlik telefonu 02123432355

Linet Kimdir?.

Linet aslen İsrail kökenli bir sanatçıdır. Linet 1975 yılının Mart ayının 5 de dünyaya gelmiştir. Linet  hem İsrail hem de Türk vatandaşıdır.

Linet sanatçı menajer telefon numarası 05412323051, diğer bilgileri iletişim bilgilerinde yazmaktadır.

Linet müziğe olan ilgisini annesi Leyla Bonana’ dan almaktadır. annesi türk sanat müziği sanatçısıdır.

Linet  sanatçının menajerlik telefonu 02123432355′ dir..

Linet‘ in abası Linet çok küçükken vefat etmiştir. Linet 4 yıl boyunca piyano ve şan dersleri alarak müziğe olan ilgisini pekiştirmiştir. Linet ilk albüm çalışmasını daha henüz 10 yaşındayken yaptı. 

Linet 1993 yılında “Ani Ana” isimli şarkı ile Eurovision Şarkı Yarışması İsrail elemelerine katılmıştır. 17 yaşındayken Orhan Gencebay ile tanışan ve Gencebay’ın şarkılarından oluşan bir albüm yayınlayan Linet bu albümle iki Altın Plak kazandı.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Linet Menajerlik Ulaşım,

Linet Menajerlik Şirketi,

Linet Yılbaşı Konser Fiyatı,

Linet Booking Menajerlik Şirketi,

Linet Menajer İletişim,

Linet Menejer Telefonu,

Linet Belediye Konser Fiyatı,

Linet Konser Kaşesi,

Ünlü Sanatçı Linet ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Linet İletişimi, Linet Menajer, Linet Menajeri, Linet Menajerlik, Linet İletişim, Linet Resmi Web Sitesi, Linet inet Menajer Telefonu, Linet Menajeri Telefonu, Linet Menajerlik Telefonu, Linet Yetkili Menajeri, Linet Yetkili Menajerlik, Linet Menajeri Kim, Linet Menajeri İletişim, Linet Menajerlik İletişim, Linet Resmi Menajeri Telefonu, Linet Resmi Menajerlik Telefonu, Linet Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Linet Menajerine Nasıl Ulaşırım, Linet Telefonu Menajeri Kim, Linet Menajerinin Telefonu, Linet Konser Fiyatları, Linet Konser Ücreti Fiyatı, Linet Konser Fiyatı, Linet Düğün Fiyatı, Linet Festival Fiyatı, Linet Yılbaşı Fiyatı, Linet Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Linet Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Linet Yetkili Menajerlik İletişim, Linet Konser Kaşesi, Linet Organizasyonu, Linet Menajerlik Firması, Linet Sahne Fiyatı, Linet Sahne Konser Fiyatı, Linet Konser Fiyatı Ne Kadar, Linet Belediye Festival Ücreti, Linet İmza Günü Ücreti, Linet Sahne Menajeri, Linet Ulaşım, Linet Resmi Menajeri, Linet Menajerlik Ulaşım, Linet Menajeri Kim, Linet Yılbaşı Konser Fiyatı, Linet Mail Adresi, Linet Menajer İletişim, Linet Konser Ücreti, Linet  Belediye Konser Fiyatı, Linet Festival Konser Fiyatı, Linet Menajerlik Şirketi, Linet Yılbaşı Konser Fiyatı, Linet Booking Menajerlik Şirketi, Linet Menejer İletişim, Linet Menejer Telefonu, Linet Menajerinin Telefon Numarası, Linet Konser Kaşesi, Linet Menajerlik Bilgileri, Linet Canlı Performans Konser Fiyatı,

    İnsagram Link

    Etiketler