Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ferman Toprak

No Rating

Ferman Toprak Sanatçının Konser Düğün Sahne Fiyatı Etkinlik Menajeri Telefonu İletişim 05412323050-05415727448-02123432355

Ferman Toprak Kimdir.

30 Ocak 1975 tarihinde Adana‘da doğmuştur. 
Ferman Toprak, babasından dolayı Adıyaman‘ ın Bezik, annesinden dolayı Şanlıurfa‘nın İzol aşiretinden. 
Ferman Toprak Menajeri Kim, Doktor olan babası Adana’ya tayin edilince, dört kardeş olan Ferman Toprak da bu şehirde dünyaya geldi.

Ferman Toprak Menajerlik Telefonu, Ama iki yıl sonra memleketlerinde toprak meselesi başladı. Aynı gün anneannesi, dedesi ve üç dayısı öldürüldü.

Kan davası başladı ardından. Ferman Toprak daha yedi yaşındayken, annesiyle bindiği otomobilde yaylım ateşine tutuldu ve o korkuyu yıllarca üzerinden atamadı. 12 yaşına kadar kekeme kaldı. Kan davasında yıllar içinde tam 27 kişi öldü.

Ferman Toprak Menajerine Nasıl Ulaşırım, İlkokul ve ortaokulu Adana’da okudu. Liseyi de Adana’da bitirdikten sonra 1995 yılında AnkaraÜniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesini kazandı ve Ankara’ya gitti.

1996 yılında eğitimini yarıda bırakarak müzik alanında iş yapmak için İstanbul‘a taşındı. 1997 yılında “Böyle Giderse / Kurşunlara Geleyim” adlı ilk albümü yayımlandı.

Ferman Toprak Menajer, Ferman Toprak Menajeri, Ferman Toprak Menajerlik,

Ferman Toprakın menajeri kim telefonu, İstanbul’da çeşitli mekanlarda sahne hayatına başladı. İlk önce Beşiktaş’taki Keyifli Meyhane’de sahneita’da kendi kitlesini oluşturdu.

Onu Club ve Nispet Bar izledi. Sonunda Etiler’de kendi gece kulübünü açtı. Bunu Kuruçeşme’de açtığı yazlık mekan “İnadına” takip etti.

Fakat sonunda sadece sahnede olmayı tercih etti ve mekanlarını kapadı. Etiler Mansion Club’da yedi gece sahnede. Halen sahne hayatını başarıyla sürdürmektedir.

Bütün gece süren programı üç bölümden oluşuyor: “Dikşın, ekşın, mekşın. Dıkşında slov şarkılar, mekşında orta ritmli şarkılar, ekşında herkes dans ediyor.”

Ferman Toprak Düğün Sahne Fiyatı, 2008 yılında ‘Ferman Zamanı’ isimli albümünü, 2011 yılında ‘Saygılarımla’ adlı albümünü çıkardı.

Ferman Toprak Konser Düğün İletişim

Ferman Toprak Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Ferman Toprak ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler