Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Selami Şahin

Selami ŞAHİN telefon numarası 05412323051

Selami ŞAHİN Biyografisi.

Selami Şahin 1948  yılının Ağustos 15′ de Hatay Samandağ yonca kaya köyünde dünyaya gelmiştir. Selami Şahin 6 kardeştir.

Selami Şahin sanatçı menajeri telefonu 05412323051, diğer bilgileri  iletişim bölümünde yazmaktadır.

Selami Şahin ailesinin ekonomik düzeyi zayıf olduğundan ilk okuldan sonra okuyamamıştır.

Selami Şahin sanatçı menajerlik telefonu 054123233051′ dir..

Selami Şahin İstanbul hayatı 1963 yılında başladı ve çeşitli iş yerlerinde çalışmaya başladı. Selami Şahin plakçılar çarşısında işçi olarak çalışmaya başladı, Selami Şahin hiç bir eğitim almadan notayı öğrendi.

Selami Şahin resmi menajer telefon numarası 02123432355′ dir.

Selami Şahin nota öğrenmesi ardından sahne almaya başladı ve sonra kendi albümünü çıkardı. Selami Şahin bir çok albüme imzasını atmış ve şöhreti aşk şarkıları ile kulaktan kulağa duyuldu ve gazinoların aranan solisti oldu.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Selami Şahin İletişimi,

Selami Şahin Menajeri,

Selami Şahin İletişim,

Selami Şahin Menajer Telefonu,

Ünlü Sanatçı Selami Şahin ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Sanatçı Selami Şahin Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Selami Şahin Yetkili Menajerlik İletişim, Selami Şahin Belediye Festival Ücreti, Selami Şahin Belediye Konser Fiyatı, Selami Şahin Booking Menajerlik Şirketi, Selami Şahin Canlı Performans Konser Fiyatı, Selami Şahin Düğün Fiyatı, Selami Şahin Festival Konser Fiyatı, Selami Şahin iletişim ile ilgili aramalar, Selami Şahin İletişimi, Selami Şahin İmza Günü Ücreti, Selami Şahin Konser Fiyatı Ne Kadar, Selami Şahin Konser Fiyatları, Selami Şahin Konser Kaşesi, Selami Şahin Konser Ücreti Fiyatı, Selami Şahin Mail Adresi, Selami Şahin Menajer, Selami Şahin Menajer İletişim, Selami Şahin Menajer Telefonu, Selami Şahin Menajeri, Selami Şahin Menajeri İletişim, Selami Şahin Menajeri Kim, Selami Şahin Menajeri Telefonu, Selami Şahin Menajerine Nasıl Ulaşırım, Selami Şahin Menajerinin Telefon Numarası, Selami Şahin Menajerinin Telefonu, Selami Şahin Menajerlik, Selami Şahin Menajerlik Bilgileri, Selami Şahin Menajerlik Firması, Selami Şahin Menajerlik İletişim, Selami Şahin Menajerlik Şirketi, Selami Şahin Menajerlik Telefonu, Selami Şahin Menajerlik Ulaşım, Selami Şahin Menejer İletişim, Selami Şahin Menejer Telefonu, Selami Şahin Resmi Menajeri, Selami Şahin Resmi Menajeri Telefonu, Selami Şahin Resmi Menajerlik Telefonu, Selami Şahin Sahne Konser Fiyatı, Selami Şahin Sahne Menajeri, Selami Şahin Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Selami Şahin Telefonu Menajeri Kim, Selami Şahin Yetkili Menajeri, Selami Şahin Yetkili Menajerlik, Selami Şahin Yılbaşı Fiyatı, Selami Şahin Yılbaşı Konser Fiyatı, Selami Şahin Yılbaşı Sahne Fiyatı,

    İnsagram Link