Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Pentagram Grubu

Pentagram menajer telefonu 02123432355

Pentagram Kimdir?.

Pentagram 1986 yılında gitarda Hakan Utangaç, davulda Cenk Ünnü tarafından kurulan, Tarkan Gözübüyük ve Ogün Sanlısoy’ un da katılımıyla güçlenen grup, kendisiyle aynı adı taşıyan “Pentagram” isimli albümünü 1990 yılında yayınlanmıştır.

Pentagram menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri sanatçı fiyat listesi sayfasında yazmaktadır.

Pentagram Grubu Üyeleri

Hakan UTANGAÇ (Gitar &Vokal), 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1986 da Cenk Ünnü ile beraber Pentagram’ı kurdu. Grupla beraber sayısız konser ve 6 albüm çalışmasına imza atmıştır.

Pentagram Grubu menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

MURAT İLKAN (Lead Vokal), 1971’de İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. 1995’ te Pentagram’a katıldı. 1996’da grubun üçüncü albümü Anatolia’yı ve 2001’de grubun dört, beş ve altıncı albümleri olan Popçular Dışarı (Konser), Unspoken ve Bir adlı albümleri seslendirdi.

Pentagram Grubu’ nun menajerinin cep telefonu 05412323051′ dir.

METİN TÜRKCAN (Gitar & Vokal), 1971 Karabük’ te doğdu. CENK ÜNNÜ (Davul & Vokal) 1967’de İstanbul’da doğmuştur.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Pentagram İletişimi,

Pentagram Menajeri,

Pentagram İletişim,

Pentagram Menajer Telefonu,

    İnsagram Link

    Ünlü Pentagram Grubu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Grup Pentagram Yetkili Menajeri İletişim, Grup Pentagram Yetkili Menajerlik İletişim, Pentagram Belediye Festival Ücreti, Pentagram Belediye Konser Fiyatı, Pentagram Booking Menajerlik Şirketi, Pentagram Canlı Performans Konser Fiyatı, Pentagram Festival Konser Fiyatı, Pentagram İletişimi, Pentagram Konser Fiyatı, Pentagram Konser Fiyatı Ne Kadar, Pentagram Konser Fiyatları, Pentagram Konser Kaşesi, Pentagram Konser Ücreti Fiyatı, Pentagram Menajer, Pentagram Menajer İletişim, Pentagram Menajer Telefonu, Pentagram Menajeri, Pentagram Menajeri İletişim, Pentagram Menajeri Kim, Pentagram Menajeri Telefonu, Pentagram Menajerine Nasıl Ulaşırım, Pentagram Menajerinin Telefon Numarası, Pentagram Menajerinin Telefonu, Pentagram Menajerlik, Pentagram Menajerlik Bilgileri, Pentagram Menajerlik Firması, Pentagram Menajerlik İletişim, Pentagram Menajerlik Şirketi, Pentagram Menajerlik Telefonu, Pentagram Menajerlik Ulaşım, Pentagram Menejer İletişim, Pentagram Menejer Telefonu, Pentagram Resmi Menajeri, Pentagram Resmi Menajeri Telefonu, Pentagram Resmi Menajerlik Telefonu, Pentagram Resmi Web Sitesi, Pentagram Sahne Fiyatı, Pentagram Sahne Konser Fiyatı, Pentagram Sahne Menajeri, Pentagram Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Pentagram Telefonu Menajeri Kim, Pentagram Yetkili Menajeri, Pentagram Yetkili Menajerlik, Pentagram Yılbaşı Fiyatı, Pentagram Yılbaşı Konser Fiyatı, Pentagram Yılbaşı Sahne Fiyatı