Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Kibariye

Kibariye menajerinin telefonu 05412323051

Kibariye Biyografisi.

Kibariye‘ nin Gerçek adı Bahriye Tokmak olan Kibariye, 10 Ağustos 1960 da Manisa Akhisar’da Kapaklı köyünde, Doğan ve Makbule Tokmak çiftinin ilk çocuğu olarak doğmuştur. Roman kökenlidir.  

Kibariye doğduğunda annesi ile babası henüz evlenmemiş olduğundan ve bu nedenle nüfus kayıtlarına doğum tarihi daha sonra 1961 olarak geçti. 

Kibariye 1981’de kayıtlardaki doğum tarihinin düzeltilmesi için mahkemeye başvurdu ve 1959 olarak değiştirildi.

Kibariye sanatçının menajerinin telefonu 05412323051,

Kibariye 1980’ lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye gazinocu Turgut Akyüz tarafından çok beğenilir ve İstanbul’da Stardust gazinosunda sahne almaya başlar. Ve kaderi de böylece değişmiş.

Kibariye menajerlik iletişimi telefon numarası 05412323051,

Kibariye Böylece bir teklif yılbaşı gecesi (1981) TRT Televizyonundan gelir. Kibariye “Kimbilir” adlı parça ile iyi bir çıkış yakalar.

Sanatçı Kibariye’ nin Menajerine Nasıl Ulaşırım?,

Kibariye Menajerlik İletişim 02123432355, Kibariye yetkili menajeri telefonu, Kibariye Halkın Kibariye’ye gösterdiği yoğun ilgi çeşitli gazinolarda gece kulüplerinde Anadolu ve Avrupa turnelerinde çalışması sağlar.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Ünlü Sanatçı Kibariye ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Kibariye Belediye Festival Ücreti, Kibariye Belediye Konser Fiyatı, Kibariye Booking Menajerlik Şirketi, Kibariye Canlı Performans Konser Fiyatı, Kibariye Düğün Fiyatı, Kibariye Festival Konser Fiyatı, Kibariye İletişim, Kibariye Konser Fiyatı Ne Kadar, Kibariye Konser Fiyatları, Kibariye Konser Kaşesi, Kibariye Konser Ücreti, Kibariye Konser Ücreti Fiyatı, Kibariye Menajer İletişim, Kibariye Menajer Telefonu, Kibariye Menajeri, Kibariye Menajeri İletişim, Kibariye Menajeri Kim, Kibariye Menajeri Telefonu, Kibariye Menajerine Nasıl Ulaşırım, Kibariye Menajerinin Telefon Numarası, Kibariye Menajerinin Telefonu, Kibariye Menajerlik, Kibariye Menajerlik Bilgileri, Kibariye Menajerlik Firması, Kibariye Menajerlik İletişim, Kibariye Menajerlik Şirketi, Kibariye Menajerlik Telefonu, Kibariye Menejer İletişim, Kibariye Menejer Telefonu, Kibariye Resmi Menajeri, Kibariye Resmi Menajeri Telefonu, Kibariye Resmi Menajerlik Telefonu, Kibariye Resmi Web Sitesi, Kibariye Sahne Fiyatı, Kibariye Sahne Konser Fiyatı, Kibariye Sahne Menajeri, Kibariye Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Kibariye Telefonu Menajeri Kim, Kibariye Yetkili Menajeri, Kibariye Yetkili Menajerlik, Kibariye Yılbaşı Fiyatı, Kibariye Yılbaşı Konser Fiyatı, Kibariye Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Kibariye Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Kibariye Yetkili Menajerlik İletişim,

    İnsagram Link