Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Eypio

Eypio Abdurrahim Akça yetkili resmi menajerlik 05412323051

Eypio Abdurrahim Akça Biyografi.

Eypio Abdurrahim Akça yaşı 17 iken Hollanda’ ya gitmiş, Hollanda’ da underground rap müziğine karşı ilgi duymaya başlamış olup 24 yaşında tekrardan ana vatanı olan Türkiye’ ye geri dönmüştür.

Eypio Abdurrahim Akça Türkiye’ de çeşitli alanlarda işci olarak çalışmış olup iş hayatına devam ederken amatör olarak rap sahneler yapmaya başlamıştır.

Eypio Menajerlik Telefonu 05412323051

Eypio Abdurrahim Akça hayatına devam ederken Burak King ile tanışmış ve ortak bir şeyler yapmaya karar vermişlerdi ve ilk olarak Günah Benim adlı rap çalışmalarını müzik sevenlere sunmuşlardır.

Eypio Menajeri Kim?,

Eypio Abdurrahim Akça birçok yabancı dil bilmektedir. Eypio Abdurrahim Akça Burak King ile sonradan yollarını ayırmıştır.

Eypio Menajerlik İletişim Telefon Numarası 05412323051.

Eypio Abdurrahim Akça yoldaşı Burak King ile yollarını ayırdıktan sonda başarılı eserleri ile herkes tarafından konuşulan bir sanatçı olmuştur.

Eypio Menajerlik İletişimi 05412323051.

Eypio Abdurrahim Akça sanat hayatına hızlı yükselişi devam ederken bir anda rap müzik patlamış ve hatta farklı tarz müzik yapan sanatçılar bile rap müzik yapamaya başlamıştır.

Eypio Resmi Menajeri Telefonu 05412323051,

Eypio Abdurrahim Akça ünlü bir çok sanatçı ile orak düetler yapmıştır, ve yapmaya devam etmektedir.

Eypio yetkili menajerinin telefon numarası?,

Eypio Abdurrahim Akça seslendirdiği çalışmalarına hemen hesinin söz ve müziğini kendisi yapmaktadır.

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Web Siteler.

Eypio Belediye Festival Ücreti,

Eypio Sahne Menajeri,

Eypio Resmi Menajeri,

Eypio Menajeri Kim,

    İnsagram Link

    Ünlü Sanatçı Eypio ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Eypio Belediye Festival Ücreti, Eypio Belediye Konser Fiyatı, Eypio Booking Menajerlik Şirketi, Eypio Canlı Performans Konser Fiyatı, Eypio Festival Konser Fiyatı, Eypio ile ilgili aramalar, Eypio İletişimi, Eypio İmza Günü Ücreti, Eypio Konser Fiyatı, Eypio Konser Fiyatı Ne Kadar, Eypio Konser Fiyatları, Eypio Konser Kaşesi, Eypio Konser Ücreti Fiyatı, Eypio Menajer, Eypio Menajer İletişim, Eypio Menajer Telefonu, Eypio Menajeri, Eypio Menajeri İletişim, Eypio Menajeri kim, Eypio Menajeri Telefonu, Eypio Menajerine Nasıl Ulaşırım, Eypio Menajerinin Telefon Numarası, Eypio Menajerinin Telefonu, Eypio Menajerlik, Eypio Menajerlik Bilgileri, Eypio Menajerlik Firması, Eypio Menajerlik İletişim, Eypio Menajerlik Şirketi, Eypio Menajerlik Telefonu, Eypio Menajerlik Ulaşım, Eypio Menejer İletişim, Eypio Menejer Telefonu, Eypio Resmi Menajeri İletişim, Eypio Resmi Menajeri Telefonu, Eypio Resmi Menajerlik İletişim, Eypio Resmi Menajerlik Telefonu, Eypio Resmi Web Sitesi, Eypio Sahne Konser Fiyatı, Eypio Sahne Menajeri, Eypio Sanatçı Menajeri Kim, Eypio Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Eypio Telefonu Menajeri Kim, Eypio Yetkili Menajeri, Eypio Yetkili Menajerlik, Eypio Yılbaşı Fiyatı, Eypio Yılbaşı Konser Fiyatı, Eypio Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Eypio Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Eypio Yetkili Menajerlik İletişim,