Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Berdan Mardini

Berdan Mardini telefon numarası 05412323051

Berdan Mardini Biyografisi?.

Berdan Mardini Anne ve babası Mardin‘in Yayla başı köyünden olan Mardin’i 5 Kasım 1978‘de Diyarbakır‘da doğdu.

Berdan Mardini Yedi kardeş ’in 6. sı olan olan Mardin’inin babası T.Z.D. Kurumunda çalışan bir devlet memuruydu Berdan Mardini Menajeri Kim?.

Berdan Mardini İlkokul üçüncü sınıfa Gelendost’ta devam etti. O yıllarda yeteneği ön plana çıkmaya başlıyordu. Okulda oynadığı piyes, tiyatro gibi sanat alanlarında sesinin güzelliği çevresi tarafından fark edildi. 

Berdan Mardini Menajer Telefon Numarası 05412323051.

Berdan Mardini Ama o kadar hevesliydi ki ağabeyi ve ablası evde çalışırken onları seyreder, daha sonra bağlamayı gizlice alıp kendi kendine çalışırdı. Bir süre sonra kendi de bağlama çalmaya başladı. 

Berdan Mardini Üniversite sınavını kazanamadı ve iş hayatına atıldı. Babasının açmış olduğu tekstil firmasında kardeşleriyle birlikte çalışmaya başladı.

Berdan Mardini telefonu menajeri kim?,

Berdan Mardini Kendi kendilerine mırıldanırken barın sahibi rica etti ve ses düzeniyle okumasını istedi.

Berdan Mardini Yetkili Menajerlik İletişim Telefonu 05412323051,

Berdan Mardini Bu dönem içerisinde sabahtan akşama kadar işyerinde, işten sonra da ailesinden gizli olarak sahne hayatına başladı.

Berdan Mardini Menajerlik İletişim 05412323051,

Berdan Mardini Menajeri İletişim 02123432355,

Ensey Ajans Organizasyon Production Menajerlik Hiz…

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

Berdan Mardini İletişimi,

Berdan Mardini Menajeri,

Berdan Mardini İletişim,

Berdan Mardini Menajer Telefonu,

    İnsagram Link

    Ünlü Sanatçı Berdan Mardini ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Berdan Mardini Belediye Festival Ücreti, Berdan Mardini Belediye Konser Fiyatı, Berdan Mardini Booking Menajerlik Şirketi, Berdan Mardini Canlı Performans Konser Fiyatı, Berdan Mardini Düğün Fiyatı, Berdan Mardini Festival Fiyatı, Berdan Mardini Festival Konser Fiyatı, Berdan Mardini İletişim, Berdan Mardini İletişimi, Berdan Mardini Konser Fiyatı Ne Kadar, Berdan Mardini Konser Fiyatları, Berdan Mardini Konser Kaşesi, Berdan Mardini Konser Ücreti, Berdan Mardini Konser Ücreti Fiyatı, Berdan Mardini Mail Adresi, Berdan Mardini Menajer, Berdan Mardini Menajer İletişim, Berdan Mardini Menajer Telefonu, Berdan Mardini Menajeri, Berdan Mardini Menajeri İletişim, Berdan Mardini Menajeri Kim, Berdan Mardini Menajeri Telefonu, Berdan Mardini Menajerine Nasıl Ulaşırım, Berdan Mardini Menajerinin Telefon Numarası, Berdan Mardini Menajerinin Telefonu, Berdan Mardini Menajerlik, Berdan Mardini Menajerlik Bilgileri, Berdan Mardini Menajerlik Firması, Berdan Mardini Menajerlik İletişim, Berdan Mardini Menajerlik Şirketi, Berdan Mardini Menajerlik Telefonu, Berdan Mardini Menajerlik Ulaşım, Berdan Mardini Menejer İletişim, Berdan Mardini Menejer Telefonu, Berdan Mardini Resmi Menajeri, Berdan Mardini Resmi Menajeri Telefonu, Berdan Mardini Resmi Menajerlik Telefonu, Berdan Mardini Resmi Web Sitesi, Berdan Mardini Sahne Fiyatı, Berdan Mardini Sahne Konser Fiyatı, Berdan Mardini Sahne Menajeri, Berdan Mardini Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Berdan Mardini Telefonu Menajeri Kim, Berdan Mardini Yetkili Menajeri, Berdan Mardini Yetkili Menajerlik, Berdan Mardini Yılbaşı Fiyatı, Berdan Mardini Yılbaşı Konser Fiyatı, Berdan Mardini Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Berdan Mardini Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Berdan Mardini Yetkili Menajerlik İletişim.