Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Adamlar Grubu

Adamlar Menajer Telefon Numarası 05415727448

Adamlar Grubu Kimdir?.

Adamlar Tolga Akdoğan (vokal ve elektrik gitar) , Berkan Tilavel (davul) , Can Aydemir (bas gitar) ve Emre Malikler (elektrik gitar)’dan oluşuyor. Sözlerin ve bestelerin mucidi ise Tolga Akdoğan. Adamlar menajeri iletişimi telefon numarası bilgiler rack grubu sanatçı fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Adamlar Menajer Telefonu, Adamlar Şarkılar hayata dair her konuda güçlü, derin, yoğun ve ironik sözlere sahipler.
Adamlar Grubu Menajeri Kim?, Adamlar  grubu Teatral bir dramanın içinden şaka yapar gibiler… Umutsuz değiller, aksine insanı dirilmeye, inanca zorluyorlar… 

Grup Adamlar Menajerlik Telefon Numarası, Adamlar Türkçe sözlü müzikler üretiyor. “Singer – Songwriter” geleneğinden gelse de bu müzik oldukça farklı janraları bir potada topluyor. 

Adamlar gurbu yetkili resmi menajeri, Adamlar İlk albümde yer alan Burak Güngörmüş (bas gitar), Gürhan Öğütücü (elektrik gitar) ve Burak Irmak (tuşlu çalgılar) ilk albümün çıkmasından bir yıl sonra gruptan ayrıldı. Yerlerine Can Aydemir (bas gitar) ve Emre Malikler (elektrik gitar) gruba dahil oldu. 

Adamlar İletişimi, Adamlar Menajer, Adamlar Menajeri, Adamlar Menajerlik, Adamlar İletişim, Adamlar Resmi Web Sitesi, Adamlar Menajer Telefonu, Adamlar Menajeri Telefonu, Adamlar Menajerlik Telefonu, Adamlar Yetkili Menajeri, Adamlar Yetkili Menajerlik, Adamlar Menajeri Kim, Adamlar Menajeri İletişim, Adamlar Menajerlik İletişim, Adamlar Resmi Menajeri Telefonu, Adamlar Resmi Menajerlik Telefonu, Adamlar Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Adamlar Menajerine Nasıl Ulaşırım, Adamlar Telefonu Menajeri Kim, Adamlar Menajerinin Telefonu, Adamlar Konser Fiyatları, Adamlar Konser Ücreti Fiyatı,

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com